Saturday, December 31

KICK-offs 3pm unless stated:

Ryman League

Premier Division: Aveley v Margate, Billericay Town v Harrow Borough (2pm), Canvey Island v AFC Hornchurch (1pm), Cray Wdrs v Concord Rgs (noon), Hastings Utd v East Thurrock Utd (1.30pm), Hendon v Bury Town, Lowestoft Town v Wingate & Finchley (1pm), Metropolitan Police v Lewes, Tooting & Mitcham Utd v Leatherhead, Wealdstone v Carshalton Ath.

Division One: Cheshunt v Leiston, Harlow Town v Chatham Town (1pm), Ilford v AFC Sudbury, Maldon & Tiptree v Gt Wakering Rovers, Needham Market v Heybridge Swifts, Redbridge v Romford, Thamesmead Town v Brentwood Town (1pm), Tilbury v Enfield Town (1pm).

Ridgeons League


You may also want to watch:


Premier Division: Brantham Ath v Walsham-le-Willows (1.30pm), FC Clacton v CRC (1pm), Felixstowe & Walton Utd v Kirkley & Pakefield (noon), Gt Yarmouth Town v Woodbridge Town, Newmarket Town v Hadleigh Utd (12.30pm), Wroxham v Wisbech Town (12.30pm).

Ridgeons Reserve League

Most Read

South Division: Brightlingsea Regent v Brantham Ath (1pm), Haverhill Rovers v AFC Sudbury, Long Melford v Halstead Town, Wivenhoe Town v Felixstowe & Walton Utd.

North Division: Stowmarket Town v Needham Market, Whitton Utd v Ipswich Wdrs, Woodbridge Town v Debenham LC.

Kinglsey Healthcare SIL

Senior Division: Capel Plough v Woodbridge Ath, Crane Sports v Old Newton Utd, East Bergholt Utd v Grundisburgh, Ipswich Ath v Felixstowe Utd, Melton St Audry’s v Wickham Market, Stanton v Haughley Utd.

Division One: Saxmundham Sports v Mendlesham (ko 12.30pm), Thurston v Ipswich Exiles (ko 1pm).

Intermediate Division A: Grundisburgh v East Bergholt Utd, Old Newton Utd v Crane Sports, Ransomes Sports v Capel Plough.

Intermediate Division B: Henley A v Saxmundham Sports (12.30pm).

Division Two: AFC Crowley v Stowupland Falcons, Bramford Road Old Boys v Salvation Army, Claydon v Bacton Utd 89, Parkside Utd v Great Blakenham.

Division Four: AFC Hoxne Res v Woolverstone Utd, Stowupland Falcons Res v Felixstowe Harpers, Stradbroke Utd v Sizewell Associates.

Division Five: Salvation Army Res v Stonham Aspal A.

Touchline Sports Cup Third Round: BT Trimley v Achilles.

Kent Blaxill Border League

Premier Division: Lt Oakley v Newbury Forest.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter