Tuesday, April 21

BLUE SQUARE PREMIERBarrow 1 Torquay 1, Ebbsfleet United 1 Wrexham 0, Grays Athletic 1 Crawley Town 0, Histon 1 Weymouth 0, Lewes 1 Kettering 2, Mansfield 2 Altrincham 0, Stevenage 3 Kidderminster 1, York 2 Forest Green.

BLUE SQUARE PREMIER

Barrow 1 Torquay 1, Ebbsfleet United 1 Wrexham 0, Grays Athletic 1 Crawley Town 0, Histon 1 Weymouth 0, Lewes 1 Kettering 2, Mansfield 2 Altrincham 0, Stevenage 3 Kidderminster 1, York 2 Forest Green.

BLUE SQUARE SOUTH

Team Bath 0 Welling 1, Thurrock 1 Braintree Town 0.

RYMAN LEAGUE

Premier Division: Dartford 4 Ashford Town (Middx) 2, Hendon 3 Horsham 1, Maidstone Utd 0 Harrow Borough 2.

Most Read

Division One North: Redbridge 0 Concord Rangers 6.

BRITISH GAS BUSINESS LEAGUE

Division One Midlands: AFC Sudbury 1 Chesham Utd 0, Bury Town 1 Romulus 1, Chasetown 0 Arlesey Town 0, Rothwell Town 2 Nuneaton Town 2, Stourport Swifts 1 Dunstable Town 0.

RIDGEONS LEAGUE

Premier Division: Dereham Town 0 Woodbridge Town 0, Mildenhall Town 1 Lowestoft Town 3, Tiptree Utd 3 Needham Market 4.

Division One: Debenham LC 4 FC Clacton 0, Gt Yarmouth Town 0 Gorleston 1, Halstead Town 4 Thetford Town 1, March Town Utd 4 Downham Town 0, Stowmarket Town 1 Saffron Walden Town 1.

RIDGEONS RESERVE LEAGUE

South Division: Witham Town 1 Haverhill Rovers 2.

RIDGEONS YOUTH LEAGUE

North Division: Soham Town Rangers 2 Downham Town 2.

ESSEX & SUFFOLK BORDER LEAGUE

Division Premier: Gas Recreation 1 Hatfield Peverel 5, Mersea Island 2 Team Bury 3, West Bergholt 4 Alresford Colne Rgs 0, White Notley 5 Brightlingsea Regent 0.

Division One: Great Bradfords 1 Hedinghams Utd 5.

Division Reserve One: Sudbury Ath Res 0 Dedham OB Res 5.

CAMBS INVITATION CUP

Final: CRC 0 Cambridge City 1.

METALTEC SIL

Senior Division: East Bergholt Utd 2 St Johns 1, Felixstowe Utd 0 Woodbridge Ath 0, Leiston St Margarets 1 Crane Sports 2, Stonham Aspal 0 Capel Plough 5, Stowupland Falcons 3 Grundisburgh 2.

Division One: BT Trimley 1 Achilles 2, St Edmunds 65 4 Claydon 4, Stanton 0 Old Newton Utd 3, Thurston 2 Cockfield Utd 0, Wickham Market 3 Wenhaston Utd 2.

Division Two: Bacton Utd 89 1 Sporting 87 3, Parkside Utd 1 Salvation Army 2.

EAST ANGLIAN COUNTIES WOMEN'S CHAMPIONSHIP

Suffolk 1 Norfolk 4.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter