Tuesday, August 18

BLUE SQUAREPremier: AFC Wimbledon v Salisbury City, Altrincham v Histon, Cambridge Utd v Crawley Town, Forest Green Rovers v Luton Town, Gateshead v Tamworth, Grays Ath v Eastbourne Borough, Kidderminster Harriers v Kettering Town, Mansfield Town v Barrow, Oxford Utd v Chester City, Rushden & Diamonds v Hayes & Yeading Utd, Stevenage Borough v Ebbsfleet Utd, Wrexham v York City.

BLUE SQUARE

Premier: AFC Wimbledon v Salisbury City, Altrincham v Histon, Cambridge Utd v Crawley Town, Forest Green Rovers v Luton Town, Gateshead v Tamworth, Grays Ath v Eastbourne Borough, Kidderminster Harriers v Kettering Town, Mansfield Town v Barrow, Oxford Utd v Chester City, Rushden & Diamonds v Hayes & Yeading Utd, Stevenage Borough v Ebbsfleet Utd, Wrexham v York City.

South: Bishop's Stortford v Staines Town, Dorchester v Newport County, Eastleigh v Bromley, Hampton & Richmond v Braintree Town, Maidenhead Utd v Weymouth, Welling v St Albans, Weston-Super-Mare v Woking.

RYMAN LEAGUE

Premier Division: AFC Hornchurch v Boreham Wood, Canvey Island v Ashford Town (Middx), Carshalton Ath v Bognor Regis Town, Cray Wanderers v Tonbridge Angels, Hastings Utd v Aveley, Hendon v Billericay Town, Horsham v Sutton Utd, Margate v Dartford, Waltham Abbey v Maidstone Utd, Wealdstone v Tooting & Mitcham Utd.

Division One North: East Thurrock Utd v Brentwood Town, Enfield Town v Ilford, Gt Wakering Rovers v Maldon Town, Heybridge Swifts v Harlow Town, Lowestoft Town v Concord Rangers, Potters Bar Town v Redbridge, Romford v Thamesmead Town, VCD Ath v Tilbury, Ware v Leyton, Wingate & Finchley v Cheshunt.

Most Read

THE ZAMARETTO LEAGUE

Division One Midlands: AFC Sudbury v Hitchin Town, Arlesey Town v Soham Town Rangers, Bedworth Utd v Bromsgrove Rovers, Bury Town v Biggleswade Town, Chesham Utd v Barton Rovers, Marlow v Beaconsfield SYCOB, Romulus v Atherstone Town, Slough Town v Burnham, Stourport Swifts v Sutton Coldfield Town, Woodford Utd v Leighton Town.

RIDGEONS LEAGUE

Premier Division: Ely City v Newmarket Town, Harwich & Parkeston v Needham Market, Norwich Utd v Dereham Town, Wisbech Town v Mildenhall Town.

First Division: Cornard Utd v Ipswich Wanderers, Swaffham Town v Diss Town, Thetford Town v March Town Utd, Whitton Utd v Brantham Ath.

ESSEX SENIOR LEAGUE

Bethnal Green Utd v Takeley.

FA CUP

Extra Preliminary Round Replays: Haverhill Rovers v Godmanchester Rovers, Hullbridge Sports v St Margaretsbury, Raunds Town v Gt Yarmouth Town, Southend Manor v Hatfield Town, Wivenhoe Town v Halstead Town.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter