Tuesday, February 9

BLUE SQUARE PREMIEREbbsfleet United 0 Histon 1, Forest Green v Chester - postponed, Hayes & Yeading 4, Luton 2 Oxford Utd 1, Rushden & Diamonds 2 Stevenage 3, Wrexham 0 Tamworth 0, Gateshead v Altrincham, Salisbury v Crawley Town and York v Barrow - postponed due to FA Trophy.

BLUE SQUARE PREMIER

Ebbsfleet United 0 Histon 1, Forest Green v Chester - postponed, Hayes & Yeading 4, Luton 2 Oxford Utd 1,

Rushden & Diamonds 2 Stevenage 3, Wrexham 0 Tamworth 0, Gateshead v Altrincham, Salisbury v Crawley Town and York v Barrow - postponed due to FA Trophy.

BLUE SQUARE SOUTH


You may also want to watch:


Braintree Town 1 Weston-S-Mare 0, Hampton & Richmond 2 Welling 2, St Albans 1 Maidenhead Utd 0.

THE FA CARLSBERG TROPHY

Most Read

Third Round Replay: Gateshead 2 Barrow 3, Salisbury 2 Cambridge Utd 1.

THE ZAMARETTO LEAGUE

Division One Midlands: Biggleswade Town v Barton Rovers postponed, Burnham 2 Beaconsfield SYCOB 0, Hitchin Town 4 Rothwell Town 0, Romulus 2 Sutton Coldfield town 3, Slough Town 1 Marlow 1, Woodford Utd 2 Bedworth Utd 5.

RYMAN LEAGUE

Premier Division: Boreham Wood 1 Canvey Island 3, Harrow Borough 2 Kingstonian 0, Horsham 4 Ashford Town 1, Maidstone Utd 0 Hendon 3, Margate 1 Wealdstone 1, Tonbridge Angels 3 Cray Wdrs 2.

Division One North: Brentwood Town 2 East Thurrock Utd 0, Concord Rgs 2 Maldon Town 0, Gt Wakering Rovers 2 Harlow Town 0, Heybridge Swifts 4 Ilford 2, Northwood 2 Cheshunt 1, Ware 3 Enfield Town 3, Wingate & Finchley 2 Redbridge 1.

The Championship Manager Cup Fourth Round: Lowestoft Town 2 Tilbury 1, Walton & Hersham 0 Croydon Ath 1.

RIDGEONS LEAGUE

Premier Division: Dereham Town 0 Kirkley & Pakefield 4, Ely City 1 Wisbech Town 0, Haverhill Rovers 3 Wivenhoe Town 2, Needham Market 3 Histon Res 0.

Division One: Halstead Town 0 Thetford Town 0, Stowmarket Town 3 Diss Town 0, Swaffham Town 1 Fakenham Town 0, Team Bury 0 Brantham Ath 4, Whitton Utd v Ipswich Wanderers postponed.

First Division KO Cup Quarter Final: FC Clacton 3 Saffron Walden Town 1.

RIDGEONS LEAGUE CUP

Second Round: Gt Yarmouth Town 1 Wroxham 2 aet.

RIDGEONS RESERVE LEAGUE

South Division: Hadleigh Utd 4 Cornard Utd 1.

Reserve North Division: Norwich Utd v Debenham LC postponed.

CAMBS INVITATION CUP

Quarter-final: Mildenhall Town 3 CRC 1.

RIDGEONS YOUTH LEAGUE

North Division: Wisbech St Mary 1 Newmarket Town 5.

LFC INSURANCE GROUP ESSEX OLYMPIAN LEAGUE

Premier Division: White Ensign 2 Ongar Town 1.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter
Comments powered by Disqus