Tuesday, February 2

BLUE SQUARE PREMIERGateshead v Altrincham - postponed, Histon 1 York 1 (Purkiss 20), Wrexham 2 Mansfield 1, Salisbury v Tamworth - postponed.THE FA CARLSBERG TROPHYThird round: Barrow 1 Gateshead 1, Guiseley 0 Tamworth 1, Cambridge Utd 0 Salisbury 0.

BLUE SQUARE PREMIER

Gateshead v Altrincham - postponed, Histon 1 York 1 (Purkiss 20), Wrexham 2 Mansfield 1, Salisbury v Tamworth - postponed.

THE FA CARLSBERG TROPHY

Third round: Barrow 1 Gateshead 1, Guiseley 0 Tamworth 1, Cambridge Utd 0 Salisbury 0.


You may also want to watch:


BLUE SQUARE SOUTH

Bath City 1 Weston-Super-Mare 0, Bishop's Stortford 0 Basingstoke 2, Dorchester 1 Thurrock 0, Eastleigh 4 Weymouth 0.

Most Read

RYMAN LEAGUE

Premier Division: Billericay Town 1 Dartford 0, Carshalton Ath 4 Wealdstone 2, Hendon v Canvey Island postponed.

Division One North: East Thurrock Utd 3 Northwood 2, Enfield Town 2 Harlow Town 1, Leyton 1 Wingate & Finchley 1, Potters Bar Town 0 Concord Rangers 2, Redbridge v VCD Athletic postponed, Thamesmead Town 0 Romford 3.

THE CHAMPIONSHIP MANAGER CUP

Third round: Maidstone Utd v Tilbury postponed.

Fourth round: Godalming Town 0 Leatherhead 1.

THE ZAMARETTO LEAGUE

Division One Midlands: Barton Rovers 3 Hitchin Town 6, Bedworth Utd 2 Slough Town 4, Chesham Utd 2 Aylesbury Utd 0, Leighton Town 2 Arlesey Town 1, Marlow 0 Burnham 1, Rothwell Town v Sutton Coldfield Town - postponed, Stourport Swifts 3 Woodford Utd 4.

RIDGEONS LEAGUE

Premier Division: Ely City v Wroxham, Haverhill Rovers v Harwich & Parkeston, Wisbech Town v Newmarket Town - all postponed.

Division One: Diss Town 4 Thetford Town 2, Fakenham Town 1 March Town Utd 3, FC Clacton v Halstead Town, Gorleston v Swaffham Town, Team Bury v Gt Yarmouth Town - all postponed.

CAMBS INVITATION CUP

Quarter Final: Mildenhall v CRC - postponed.

RIDGEONS RESERVE LEAGUE

South Division: Braintree Town v Stanway Rovers, Wivenhoe Town v Hadleigh Utd - both postponed.

North Division: Gt Yarmouth Town v Leiston - postponed.

RIDGEONS YOUTH LEAGUE

North Division: Watton Juniors v Ely City, Wisbech St Mary v Mildenhall Town - both postponed.

South Division: Hadleigh Utd v Coplestonians - postponed.

RIDGEONS YOUTH CUP

Second Round: Dereham Town v Gt Yarmouth Town - postponed.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter
Comments powered by Disqus