Tuesday, February 24

Vanarama Conference League

Premier Division: Alfreton v Dartford, Bristol Rovers v Braintree, Gateshead v Kidderminster, Grimsby v Telford, Torquay v Lincoln City, Wrexham v Forest Green.

North Division: Chorley v Oxford City, Guiseley v Bradford Park Avenue, North Ferriby Utd v Hednesford Town, Stockport v Barrow, Worcester City v Solihull Moors.

South Division: Hayes & Yeading v Gosport Borough.

Ryman League


You may also want to watch:


Premier League: Hampton & Richmond Borough v Maidstone Utd, Witham Town v Tonbridge Angels.

North Division: Brentwood Town v Needham Market, Cray Wdrs v Brightlingsea Regent, Dereham Town v Barkingside, Heybridge Swifts v Waltham Abbey, Thurrock v Soham Town Rangers, Ware v Burnham Ramblers.

Most Read

Essex County Cup 14-15

Semi Finals: AFC Hornchurch v Concord Rangers.

Cambridgeshire Invitation Cup: Ely City v Great Shelford.

Thurlow Nunn League

Premier Division: FC Clacton v Gorleston.

First Division KO Cup: AFC Sudbury Res v Haverhill Borough.

Thurlow Nunn Reserve League

Chell Trophy West Group: Halstead Town v Newmarket Town.

Thurlow Nunn Youth League

Central Division: Stowmarket Town v Diss Town.

South Division: Haverhill Rovers v Hadleigh Utd, Long Melford v FC Clacton, Witham Town v Cornard Utd.

West Division: Godmanchester Rovers v St Ives Town, Godmanchester-Bearscroft Lane.

Essex Senior League

Premier Division: Bowers & Pitsea v Takeley, Haringey Borough v Stansted, Hullbridge Sports v Tower Hamlets, Sawbridgeworth Town v Enfield 1893, Southend Manor v FC Romania.

Reserves Division: Great Wakering v Redbridge.

Gordon Brasted Memorial Trophy: Barking v Eton Manor.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter
Comments powered by Disqus