Tuesday, January 20

Vanarama Conference League

Premier Division: Aldershot v Kidderminster, Chester v Lincoln City, Dover v Wrexham, Macclesfield v Telford postponed, Southport v Braintree.

North Division: Chorley v Leamington, Guiseley v AFC Fylde postponed.

South Division: Basingstoke Town v Weston-Super-Mare, Whitehawk v Bath City.

Ryman League


You may also want to watch:


Premier Division: East Thurrock Utd v Kingstonian, Enfield Town v Canvey Island, Hampton & Richmond Borough v Maidstone Utd, Witham Town v Hendon.

North Division: Brentwood Town v Dereham Town, Burnham Ramblers v Waltham Abbey, Cray Wdrs v Brightlingsea Regent postponed, Thamesmead Town v AFC Sudbury postponed.

Most Read

The Robert Dyas League Cup 14-15

Round Three: Cheshunt v Grays Ath, Margate v Burgess Hill Town, Witham Town v Sudbury.

Essex County Cup 14-15

Quarter Finals: Redbridge v AFC Hornchurch.

Norfolk County Cup 14-15

Quarter Final: Wroxham v Scole Utd.

Thurlow Nunn League

League Challenge Cup: Kirkley & Pakefield v Norwich Utd, Felixstowe & Walton Utd v Saffron Walden Town, Stanway Rovers v Godmanchester Rovers.

Thurlow Nunn Reserve League

Chell Trophy East: Hadleigh Utd v Woodbridge Town, Whitton Utd v Felixstowe & Walton Utd.

Thurlow Nunn Youth League

Central Division: Stowmarket Town v Diss Town.

North Division: Saffron Walden Town v Swaffham Town.

South Division: Long Melford v Witham Town.

Essex Senior League

Premier Division: Clapton v Ilford, Enfield 1893 v Waltham Forest, Haringey Borough, Sawbridgeworth Town v Basildon Utd.

Gordon Brasted Memorial Trophy: Barking v Eton Manor.

League Challenge Cup: Bowers & Pitsea v Hullbridge Sports.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter
Comments powered by Disqus