Tuesday, March 24

BLUE SQUAREPremier: Histon v Stevenage, Rushden & Diamonds v Oxford Utd, Salisbury v Ebbsfleet Utd, Torquay v Grays Ath, York v Kettering.South: Bath City v Basingstoke, Braintree Town v Worcester, Bromley v Bishop's Stortford, St Albans v Dorchester, Thurrock v Team Bath.

BLUE SQUARE

Premier: Histon v Stevenage, Rushden & Diamonds v Oxford Utd, Salisbury v Ebbsfleet Utd, Torquay v Grays Ath, York v Kettering.

South: Bath City v Basingstoke, Braintree Town v Worcester, Bromley v Bishop's Stortford, St Albans v Dorchester, Thurrock v Team Bath.

RYMAN LEAGUE


You may also want to watch:


Premier Division: Dartford v Harlow Town, Harrow Borough v Sutton Utd, Hendon v Hastings Utd, Heybridge Swifts v Billericay Town, Staines Town v Horsham, Tooting & Mitcham Utd v Ashford Town (Middx), Wealdstone v AFC Hornchurch.

Division One North: Cheshunt v Enfield Town, Leyton v Northwood, Potters Bar Town v Witham Town, Redbridge v East Thurrock Utd, Tilbury v Brentwood Town, Waltham Abbey v Aveley.

Most Read

BRITISH GAS BUSINESS

Division One Midlands: AFC Sudbury v Bedworth Utd, Bromsgrove Rangers v Leighton Town, Chasetown v Atherstone Town, Nuneaton Town v Barton Rovers.

LB GROUP SUFFOLK PREMIER CUP

Semi Final: Needham Market v Ipswich Town.

RIDGEONS LEAGUE

Premier Division: Lowestoft Town v Wivenhoe Town, Mildenhall Town v CRC.

Division One: Debenham LC v Brantham Ath, Fakenham Town v Gt Yarmouth Town, FC Clacton v Hadleigh Utd, Long Melford v Ipswich Wanderers, Thetford Town v Newmarket Town.

RIDGEONS RESERVE LEAGUE

South Division: Brantham Ath v Hadleigh Utd, Witham Town v Braintree Town.

North Division: Dereham Town v Gorleston, Whitton Utd v Needham Market.

RIDGEONS YOUTH LEAGUE

Central Division: Hadleigh Utd v Walsham le Willows.

North Division: Watton Juniors v Newmarket Town.

South Division: Tiptree Utd v Long Melford, Wivenhoe Town v Braintree Town.

ESSEX SENIOR LEAGUE

Enfield 1893 v Mauritius Sports, Takeley v Sawbridgeworth Town.

METALTEC SIL

Senior Division: Framlingham Town v Cranes Sports, Leiston St Margarets v Capel Plough at Leiston (7.30pm).

GREENE KING ESSEX VETERANS LEAGUE

Division Three League Cup Final (at Maldon Town ko 7.30 pm): Hannakins Farm v Shenfield Res.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter