Tuesday, March 2

BLUE SQUARE PREMIERCambridge Utd 1 Oxford Utd 1, Chester v Barrow - postponed, Eastbourne Borough 0 Stevenage 6, Grays Athletic v York - postponed, Kidderminster 2 Ebbsfleet United 2, Mansfield 0 Luton 0, Salisbury 2 Crawley Town 2, Tamworth 1 Gateshead 0.

BLUE SQUARE PREMIER

Cambridge Utd 1 Oxford Utd 1, Chester v Barrow - postponed, Eastbourne Borough 0 Stevenage 6, Grays Athletic v York - postponed,

Kidderminster 2 Ebbsfleet United 2, Mansfield 0 Luton 0, Salisbury 2 Crawley Town 2, Tamworth 1 Gateshead 0.

THE FA CARLSBERG TROPHY


You may also want to watch:


Fourth round: Barrow 2 York 1.

BLUE SQUARE SOUTH

Most Read

Basingstoke 1 Newport County 5, St Albans 2 Dorchester 1, Weymouth 1 Staines Town 2, Weston-S-Mare 3 Bromley 3.

RYMAN LEAGUE

Premier Division: AFC Hornchurch 1 Kingstonian 1, Boreham Wood 1 Sutton Utd 2, Carshalton Ath 4 Tooting & Mitcham Utd 1, Hastings Utd 1 Harrow Borough 1, Horsham 2 Bognor Regis Town 1, Maidstone Utd 1 Billericay Town 0, Margate 0 Tonbridge Angels 3, Wealdstone 0 Hendon 2.

Division One North: Concord Rangers 5 Lowestoft Town 0, Harlow Town 1 East Thurrock Utd 3, Leyton 0 Thamesmead Town 1, Maldon Town 3 Gt Wakering Rovers 1, Northwood 2 Waltham Forest 1, Redbridge 0 Potters Bar Town 1, Tilbury 0 VCD Athletic 1.

THE ZAMARETTO LEAGUE

Division One Midlands: Atherstone Town 2 Bromsgrove Rovers 0, Bury Town 6 Aylesbury Utd 2, Hitchin Town 1 Bedworth Utd 0, Leighton Town 3 Barton Rovers 0, Marlow 2 AFC Sudbury 0, Slough Town 1 Chesham Utd 3, Soham Town Rangers 3 Biggleswade Town 2, Stourport Swifts 2 Romulus 4, Woodford Utd 1 Burnham 3.

RIDGEONS LEAGUE

Premier Division: Mildenhall Town 4 Hadleigh Utd 0, Needham Market v Leiston postponed.

Division One: Downham Town 0 Godmanchester Rovers 5, Halstead Town 7 Team Bury 0, Stowmarket Town 0 Fakenham Town 0.

First Division Knock-out Cup semi-final: Gorleston 0 FC Clacton 3.

RIDGEONS RESERVE LEAGUE

South Division: Hadleigh Utd 4 Harwich & Parkeston 1.

North Division: Debenham LC 2 Woodbridge Town 4, Lowestoft Town 5 Diss Town 0, Norwich Utd 6 Thetford Town 1.

RIDGEONS YOUTH LEAGUE

North Division: Watton Juniors v March Town Utd postponed.

RIDGEONS YOUTH CUP

Second round: Dereham Town 4 Gt Yarmouth Town 0, Ipswich Wanderers 1 Felixstowe & Walton Utd 3.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter