Easter Monday, April 25

Blue Square

Premier: Eastbourne Borough v Bath City, Fleetwood Town v Barrow, Forest Green v AFC Wimbledon, Grimsby v Altrincham, Histon v Luton, Mansfield v Gateshead, Newport County v Crawley Town, Rushden & D’monds v Kidderminster, Southport v Darlington, Wrexham v Tamworth, York v Cambridge Utd.

South: Eastleigh v Hampton & Richmond, Basingstoke v Boreham Wood, Braintree Town v Welling, Chelmsford v Bromley, Dartford v Dover, Dorchester v Farnborough, Lewes v Bishop’s Stortford, St Albans v Havant and W, Thurrock v Ebbsfleet Utd, Woking v Weston-S-Mare.

Ryman League

Premier Division: Aveley v AFC Hornchurch, Canvey Is v Concord Rangers, Cray Wanderers v Margate, Croydon Ath v Horsham, Hendon v Billericay Town, Kingstonian v Tooting & Mitcham Utd, Lowestoft Town v Bury Town, Maidstone Utd v Folkestone Invicta, Sutton Utd v Carshalton Ath, Tonbridge Angels v Hastings Utd, Wealdstone v Harrow Borough.


You may also want to watch:


Division One North: AFC Sudbury v Needham Market, Cheshunt v Enfield Town, East Thurrock Utd v Grays Ath, Harlow Town v Ware, Ilford v Romford, Maldon & Tiptree v Heybridge Swifts, Thamesmead Town v Gt Wakering Rovers, Tilbury v Brentwood Town, Waltham Abbey v Potters Bar Town, Wingate & Finchley v Waltham Forest.

Ridgeons League

Most Read

Premier Division: Debenham LC v Walsham-Le-Willows, Ely City v Mildenhall Town, FC Clacton v Brantham Ath, Felixstowe & Walton Utd v Woodbridge Town, Gt Yarmouth Town v Norwich Utd, Hadleigh Utd v Haverhill Rovers (ko 1.30pm), Kirkly & Pakefield v Leiston (ko noon), Wisbech Town v Newmarket Town, Wivenhoe Town v Stanway Rovers, Wroxham v Dereham Town (ko noon).

Division One: Cambridge Uni Press v Ipswich Wdrs (ko 1pm), Diss Town v Gorleston, Long Melford v Cornard Utd, March Town Utd v Downham Town, Saffron Walden Town v Halstead Town, Swaffham Town v Thetford Town (ko noon), Team Bury v Stowmarket Town, Whitton Utd v Godmancester Rovers.

Gordon Brasted Memorial Trophy

Final: Burnham Ramblers v Eton Manor, at Burnham Ramblers FC, ko 3pm.

Kingsley Healthcare SIL

Senior Division: Capel Plough v Felixstowe Utd.

Intermediate B: East Bergholt Utd v Stanton.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter
Comments powered by Disqus