Saturday, August 17

Skrill Conference League

Premier Division: Aldershot v Cambridge, Alfreton v Salisbury, Braintree v Kidderminster, Chester v Woking, Gateshead v Barnet, Halifax v Dartford, Hyde v Hereford Utd, Lincoln City v Forest Green Rovers, Luton Town v Macclesfield Town, Nuneaton Town v Southport, Tamworth v Wrexham, Welling Utd v Grimsby Town.

South Division: Bishops Stortford v Bath City, Concord Rgs v Basingstoke Town, Eastleigh v Sutton Utd, Ebbsfleet Utd v Havant & Waterlooville, Farnborough v Chelmsford City, Gosport Borough v Dover Ath, Hayes & Yeading Utd v Bromley, Staines Town v Dorchester Town, Tonbridge Angels v Boreham Wood, Weston-Super-Mare v Eastbourne Borough, Whitehawk v Maidenhead Utd.

Ryman League

Premier Division: Billericay Town v Thamesmead Town, Bury Town v Hampton & Richmond Borough, Carshalton Ath v Leiston, Cray Wdrs v AFC Hornchurch, Grays Ath v Enfield Town, Hendon v Maidstone Utd, Kingstonian v East Thurrock Utd, Lewes v Canvey Island, Lowestoft Town v Bognor Regis Town, Margate v Harrow Borough, Metropolitan Police v Dulwich Hamlet, Wealdstone v Wingate & Finchley.


You may also want to watch:


North Division: AFC Sudbury v Waltham Forest, Brentwood Town v Dereham Town, Burnham Ramblers v Erith & Belvedere, Chatham Town v Barkingside, Cheshunt v Maldon & Tiptree, Harlow Town v Tilbury, Heybridge Swifts v Needham Market, Redbridge v Soham Town Rgs, Romford v Waltham Abbey, VCD Ath v Aveley, Witham Town v Thurrock, Wroxham v Ware.

Thurlow Nunn League

Most Read

FA Cup (Extra Preliminary Round): Boston Town v Great Yarmouth Town, Clapton v Stanway Rovers, FC Clacton v Sporting Bengal Utd, Felixstowe & Walton Utd v Saffron Walden Town, Godmanchester Rovers v Blackstones, Gorleston v Deeping Rgs, Great Wakering Rovers v Halstead Town, Haverhill Rovers v Eton Manor, Holbeach Utd v Norwich Utd, Huntingdon Town v Fakenham Town, Ipswich Wdrs v Wivenhoe Town, Kirkley & Pakefield v Brightlingsea Regent, Newmarket Town v Ilford, Sawbridgeworth Town v Mildenhall Town, Swaffham Town v Wisbech Town, Takeley v Hadleigh Utd, Walsham-le-Willows v Tower Hamlets, Whitton Utd v London ASPA, Woodbridge Town v Hullbridge Sports.

First Division: Cornard Utd v Braintree Town Res, Debenham LC v AFC Sudbury Res, Dereham Town Res v Haverhill Borough, March Town Utd v Team Bury, Needham Market Res v Downham Town, Stowmarket Town v Long Melford.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter