Tuesday, November 24

BLUE SQUARE PREMIERAFC Wimbledon 3 Ebbsfleet United 0, Barrow 2 Grays Athletic 2, Cambridge Utd 2 Rushden & Diamonds 2, Eastbourne Borough 1 Histon 1, Crawley Town 2 Salisbury 0, Forest Green Oxford Utd 1, Kettering 0 Hayes & Yeading 1, Mansfield v Luton postponed, Stevenage 2 Chester 0, Tamworth 0 Altrincham 2, Wrexham 2 Kidderminster 2, York 1 Gateshead 0.

BLUE SQUARE PREMIER

AFC Wimbledon 3 Ebbsfleet United 0, Barrow 2 Grays Athletic 2, Cambridge Utd 2 Rushden & Diamonds 2, Eastbourne Borough 1 Histon 1, Crawley Town 2 Salisbury 0, Forest Green Oxford Utd 1, Kettering 0 Hayes & Yeading 1, Mansfield v Luton postponed, Stevenage 2 Chester 0, Tamworth 0 Altrincham 2, Wrexham 2 Kidderminster 2, York 1 Gateshead 0.

BLUE SQUARE SOUTH

Welling 2 Hampton & Richmond 0.


You may also want to watch:


THE FA CARLSBERG TROPHY

Third Round, Qualifying: Truro City 1 Gloucester 0.

Most Read

Third Round Qualifying Replays: Mossley 0 Ilkeston Town 2, Nuneaton 1 Hyde 0, Gainsborough 3 North Ferriby Utd 3 (aet: Gainsborough won 3-1 on penalties), AFC Telford 1 Stalybridge 2, Southport 4 Stourbridge 2, Matlock v Witton Albion postponed, Alfreton Town 1 Corby 2 aet, Hinckley Utd 7 AFC Fylde 3, Carshalton Ath 3 Weston-Super-Mare 1, Hitchin 0 Billericay 1, AFC Hornchurch 1 Chelmsford 2.

RYMAN LEAGUE

Premier Division: Canvey Island 1 Tonbridge Angels 1, Cray Wanderers 1 Maidstone Utd 0, Dartford 3 Tooting & Mitcham Utd 2, Harrow Borough 2 Boreham Wood 0.

RED INSURE CUP

Second Round: AFC Sudbury 1 Cambridge City 2, AFC Totton 0 VT FC 2, Arlesey Town v Bedford Town postponed, Banbury Utd 1 Woodford Utd 2, Chippenham Town 1 Clevedon Town 3, Hednesford Town 5 Atherstone Town 1, Leighton Town 5 Hemel Hempstead Town 1, Mangotsfield Utd v Yate Town postponed, Marlow 3 Bedfont Green 0, Thatcham Town 2 Farnborough 3.

RIDGEONS LEAGUE

League Cup second round: Brantham Ath 2 FC Clacton 4, Hadleigh Utd 2 Haverhill Rovers 2 (aet: Hadleigh won 3-2 on penalties), Mildenhall Town 3 Histon Res 2, Newmarket Town 2 CRC 1 (aet), Stowmarket Town 0 Needham Market 3.

Reserve North Division: Lowestoft Town 3 Leiston 1.

RIDGEONS YOUTH LEAGUE

Central Division: Ipswich Wanderers v Felixstowe & Walton Utd postponed.

East Division: Dereham Town 2 Gorleston 1.

North Division: Watton Juniors 1 Newmarket Town 0.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter