Tuesday, November 19

Skrill Conference League

Premier Division: Dartford v Wrexham.

South Division: Bishop’s Stortford v Staines Town, Dorchester Town v Tonbridge Angels.

Ryman League

Premier Division: AFC Hornchurch v Bognor Regis Town, Billericay Town v Lowestoft Town, Margate v Carshalton Ath.


You may also want to watch:


North Division: Erith & Belvedere v Cheshunt postponed, Soham Town Rgs v Brentwood Town.

The Robert Dyas League Cup 13-14

Most Read

Second Round: Tilbury v Grays Ath, Ware v Thamesmead Town.

Third Round: Peacehaven & Telscombe v Burgess Hill Town, Waltham Abbey v Cheshunt.

The Ryman Veterans Cup 13-14 - First Round: Bury Town v Leiston, 7.30pm.

Suffolk County Cup 13-14 - Quarter Finals: Needham Market v Hadleigh.

Norfolk County Cup 13-14 - Fourth Round: Kings Lynn v Dereham Town.

Essex County Cup 13-14 - Fourth Round: Burnham Ramblers v Canvey Island.

Thurlow Nunn League

First Division Knock-out Cup Round One: Halstead Town v Braintree Town Res, Saffron Walden Town v Team Bury.

Suffolk Premier Cup Quarter Final: Felixstowe & Walton Utd v Kirkley & Pakefield, Needham Market v Hadleigh Utd.

Suffolk Senior Cup Round Two: AFC Sudbury Res v Ipswich Wdrs.

Chell Trophy

North Group: Great Yarmouth Town Res v Lowestoft Town Res.

West Group: Long Melford Res v Hadleigh Utd Res.

East Group: Whitton Utd Res v Woodbridge Town Res.

Thurlow Nunn Youth League

Thurlow Nunn Youth Cup Round Two: Witham Town v Stanway Rovers.

Central Division: Ipswich Wdrs v Stowmarket Town.

Essex Senior League

Gordon Brasted Memorial Trophy Second Round: Haringey Borough v Gt Wakering Rovers.

London Senior Cup First Round: AFC Wimbledon v Barking.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter
Comments powered by Disqus