Tuesday, November 18

Vanarama Conference League

North Division: Chorley v Stockport, Gainsborough Trinity v Boston Utd, Guiseley v Solihull Moors.

South Division: Bath City v Gosport Borough, Eastbourne Borough v Hayes & Yeading.

Ryman League

Premier Division: East Thurrock Utd v Peacehaven & Telscombe, Hampton & Richmond Borough v Canvey Island, Harrow Borough v Bury Town, Witham Town v Hendon.


You may also want to watch:


North Division: AFC Sudbury v Waltham Abbey, Cray Wdrs v Brightlingsea Regent, Ware v Aveley, Wroxham v Heybridge Swifts.

The Robert Dyas League Cup 14-15

Most Read

Round Two: Margate v Faversham Town, Ramsgate v Tonbridge Angels, Redbridge v Cheshunt, Walton Casuals v Kingstonian, Whyteleafe v Leatherhead.

Suffolk FA Premier Cup quarter-final sponsored by Ransomes Jacobsen:

Felixstowe & Walton Utd v Lowestoft Town.

Suffolk FA Senior Cup

Second Round sponsored by Queensway: Needham Market Res v Debenham LC.

Essex County Cup 14-15

Round Three: Tilbury v Braintree Town.

Norfolk Senior Cup: Dereham Town v Great Yarmouth Town, Thetford Town v Norwich City under 21

Thurlow Nunn League

First Division KO Cup: Saffron Walden v Haverhill Borough.

Thurlow Nunn Youth Cup

Round One: Godmanchester Rovers v Mildenhall Town.

Thurlow Nunn Youth League

Central Division: Ipswich Wdrs v Woodbridge Town.

North Division: Wisbech St Mary v Newmarket Town.

South Division: Long Melford v FC Clacton.

Essex Senior League

Premier Division: Enfield 1893 v Ilford, London Bari v Barking, Waltham Forest v Eton Manor.

Reserves Division: Hullbridge Sports v Bowers & Pitsea postponed, Tilbury v Takeley postponed.

League Challenge Cup: Bowers & Pitsea v Hullbridge Sports.

Become a Supporter

This newspaper has been a central part of community life for many years. Our industry faces testing times, which is why we're asking for your support. Every contribution will help us continue to produce local journalism that makes a measurable difference to our community.

Become a Supporter